Aktuell lokal tid her Xico, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Xico? Svar: Xico (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Xico tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Xico info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 15 292 = 0.136‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1300 m |
| GPS-koordinater | 19° 25' 18.4" Nord, 97° 0' 29.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2159.5 km (1341.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7847.6 km (4876.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Xico som standard by
Tid på dagen i Xico nå
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 19:02 |

= 0.136‰ MEX Befolkning



