Aktuell lokal tid her Xicotepec de Juárez, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Xicotepec de Juárez? Svar: Xicotepec de Juárez (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Xicotepec de Juárez tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Xicotepec de Juárez info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 37 424 = 0.333‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1167 m |
| GPS-koordinater | 20° 16' 33.8" Nord, 97° 57' 40" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2254.5 km (1400.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7752.6 km (4817.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Xicotepec de Juárez som standard by
Tid på dagen i Xicotepec de Juárez nå
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 19:07 |

= 0.333‰ MEX Befolkning



