Aktuell lokal tid her Xilitla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Xilitla? Svar: Xilitla (San Luis Potosí) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Xilitla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Xilitla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 906 = 0.053‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 654 m |
| GPS-koordinater | 21° 23' 12.5" Nord, 98° 59' 24.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2378 km (1477.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7629.1 km (4740.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Xilitla som standard by
Tid på dagen i Xilitla nå
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 19:13 |

= 0.053‰ MEX Befolkning



