Aktuell lokal tid her Xochimilco, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Xochimilco? Svar: Xochimilco (Mexico City) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:11 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Xochimilco tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Xochimilco info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 404 458 = 3.596‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2245 m |
| GPS-koordinater | 19° 15' 28.3" Nord, 99° 6' 18.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2141.3 km (1330.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7865.8 km (4887.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Xochimilco som standard by
Tid på dagen i Xochimilco nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:10 |

= 3.596‰ MEX Befolkning



