Aktuell lokal tid her Xochitepec, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Xochitepec? Svar: Xochitepec (Morelos) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Xochitepec tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Xochitepec info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 16 768 = 0.149‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1123 m |
| GPS-koordinater | 18° 46' 52.4" Nord, 99° 13' 50" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2088.3 km (1297.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7918.8 km (4920.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Xochitepec som standard by
Tid på dagen i Xochitepec nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 0.149‰ MEX Befolkning



