Aktuell lokal tid her Xonacatlán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Xonacatlán? Svar: Xonacatlán (Morelos) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Xonacatlán tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Xonacatlán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 19 687 = 0.175‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2584 m |
| GPS-koordinater | 19° 24' 18.5" Nord, 99° 31' 41.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2157.6 km (1340.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7849.4 km (4877.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Xonacatlán som standard by
Tid på dagen i Xonacatlán nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.175‰ MEX Befolkning



