Aktuell lokal tid her Yajalón, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Yajalón? Svar: Yajalón (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Yajalón tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Yajalón info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 14 763 = 0.131‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 793 m |
| GPS-koordinater | 17° 10' 21.9" Nord, 92° 19' 59.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1909.4 km (1186.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8097.6 km (5031.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Yajalón som standard by
Tid på dagen i Yajalón nå
![]() 05:34 |
![]() |
![]() 18:39 |

= 0.131‰ MEX Befolkning



