Aktuell lokal tid her Yuriria, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Yuriria? Svar: Yuriria (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Yuriria tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Yuriria info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 21 775 = 0.194‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1745 m |
| GPS-koordinater | 20° 12' 38.9" Nord, 101° 7' 55.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2247.2 km (1396.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7759.8 km (4821.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Yuriria som standard by
Tid på dagen i Yuriria nå
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 19:20 |

= 0.194‰ MEX Befolkning



