Aktuell lokal tid her Zacatecas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Zacatecas? Svar: Zacatecas ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Zacatecas tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Zacatecas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 118 562 = 1.054‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2480 m |
| GPS-koordinater | 22° 46' 6.3" Nord, 102° 34' 53.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2531.6 km (1573.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7475.4 km (4645 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Zacatecas som standard by
Tid på dagen i Zacatecas nå
![]() 06:05 |
![]() |
![]() 19:30 |

= 1.054‰ MEX Befolkning



