Aktuell lokal tid her Zacatelco, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Zacatelco? Svar: Zacatelco (Tlaxcala) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Zacatelco tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Zacatelco info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 38 466 = 0.342‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2223 m |
| GPS-koordinater | 19° 12' 57" Nord, 98° 14' 23" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2136.6 km (1327.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7870.5 km (4890.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Zacatelco som standard by
Tid på dagen i Zacatelco nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.342‰ MEX Befolkning



