Aktuell lokal tid her Zacatlán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Zacatlán? Svar: Zacatlán (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Zacatlán tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Zacatlán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 31 707 = 0.282‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2038 m |
| GPS-koordinater | 19° 56' 1.4" Nord, 97° 57' 40.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2216.4 km (1377.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7790.6 km (4840.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Zacatlán som standard by
Tid på dagen i Zacatlán nå
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.282‰ MEX Befolkning



