Aktuell lokal tid her Zacoalco de Torres, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Zacoalco de Torres? Svar: Zacoalco de Torres (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Zacoalco de Torres tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Zacoalco de Torres info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 16 468 = 0.146‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1361 m |
| GPS-koordinater | 20° 13' 41.4" Nord, 103° 34' 7.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2249.2 km (1397.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7757.9 km (4820.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Zacoalco de Torres som standard by
Tid på dagen i Zacoalco de Torres nå
![]() 06:13 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.146‰ MEX Befolkning



