Aktuell lokal tid her Zacualtipán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Zacualtipán? Svar: Zacualtipán (Hidalgo) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Zacualtipán tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Zacualtipán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 17 090 = 0.152‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1997 m |
| GPS-koordinater | 20° 39' 0.1" Nord, 98° 39' 22.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2296.1 km (1426.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7711 km (4791.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Zacualtipán som standard by
Tid på dagen i Zacualtipán nå
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.152‰ MEX Befolkning



