Aktuell lokal tid her Zamora, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Zamora? Svar: Zamora (Michoacán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Zamora tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Zamora info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 124 916 = 1.111‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1588 m |
| GPS-koordinater | 19° 59' 7.8" Nord, 102° 17' 1.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2222.2 km (1380.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7784.9 km (4837.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Zamora som standard by
Tid på dagen i Zamora nå
![]() 06:09 |
![]() |
![]() 19:24 |

= 1.111‰ MEX Befolkning



