Aktuell lokal tid her Zapotlán de Juárez, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Zapotlán de Juárez? Svar: Zapotlán de Juárez (Hidalgo) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Zapotlán de Juárez tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Zapotlán de Juárez info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 344 = 0.074‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2380 m |
| GPS-koordinater | 19° 58' 37.5" Nord, 98° 51' 51.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2221.2 km (1380.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7785.8 km (4837.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Zapotlán de Juárez som standard by
Tid på dagen i Zapotlán de Juárez nå
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 19:10 |

= 0.074‰ MEX Befolkning



