Aktuell lokal tid her Zaragoza de Guadalupe, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Zaragoza de Guadalupe? Svar: Zaragoza de Guadalupe (Morelos) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Zaragoza de Guadalupe tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Zaragoza de Guadalupe info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 896 = 0.061‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2852 m |
| GPS-koordinater | 19° 8' 53.9" Nord, 99° 38' 38.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2129.1 km (1323 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7878 km (4895.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Zaragoza de Guadalupe som standard by
Tid på dagen i Zaragoza de Guadalupe nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.061‰ MEX Befolkning



