Aktuell lokal tid her Zaragoza, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Zaragoza? Svar: Zaragoza (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Zaragoza tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Zaragoza info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 575 = 0.094‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2311 m |
| GPS-koordinater | 19° 46' 15.5" Nord, 97° 33' 18.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2198.3 km (1366 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7808.7 km (4852.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Zaragoza som standard by
Tid på dagen i Zaragoza nå
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 19:04 |

= 0.094‰ MEX Befolkning



