Aktuell lokal tid her Zaragoza, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Zaragoza? Svar: Zaragoza (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Zaragoza tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Zaragoza info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 260 = 0.073‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 199 m |
| GPS-koordinater | 21° 16' 47.1" Nord, 97° 43' 14" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2366.1 km (1470.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7641 km (4747.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Zaragoza som standard by
Tid på dagen i Zaragoza nå
![]() 05:48 |
![]() |
![]() 19:08 |

= 0.073‰ MEX Befolkning



