Aktuell lokal tid her Zempoala, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Zempoala? Svar: Zempoala (Hidalgo) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Zempoala tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Zempoala info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 814 = 0.052‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2460 m |
| GPS-koordinater | 19° 54' 57.1" Nord, 98° 39' 57.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2214.4 km (1376 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7792.6 km (4842.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Zempoala som standard by
Tid på dagen i Zempoala nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 0.052‰ MEX Befolkning



