Aktuell lokal tid her Zimapan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Zimapan? Svar: Zimapan (Hidalgo) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Zimapan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Zimapan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 455 = 0.111‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1779 m |
| GPS-koordinater | 20° 44' 17.3" Nord, 99° 22' 54.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2305.9 km (1432.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7701.2 km (4785.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Zimapan som standard by
Tid på dagen i Zimapan nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:14 |

= 0.111‰ MEX Befolkning



