Aktuell lokal tid her Zimatlán de Álvarez, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Zimatlán de Álvarez? Svar: Zimatlán de Álvarez (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Zimatlán de Álvarez tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Zimatlán de Álvarez info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 014 = 0.089‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1509 m |
| GPS-koordinater | 16° 52' 9.8" Nord, 96° 47' 3.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1875.7 km (1165.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8131.4 km (5052.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Zimatlán de Álvarez som standard by
Tid på dagen i Zimatlán de Álvarez nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 18:56 |

= 0.089‰ MEX Befolkning



