Aktuell lokal tid her Zinapécuaro, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Zinapécuaro? Svar: Zinapécuaro (Michoacán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Zinapécuaro tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Zinapécuaro info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 14 931 = 0.133‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1889 m |
| GPS-koordinater | 19° 51' 39.6" Nord, 100° 49' 36.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2208.3 km (1372.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7798.7 km (4845.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Zinapécuaro som standard by
Tid på dagen i Zinapécuaro nå
![]() 06:03 |
![]() |
![]() 19:18 |

= 0.133‰ MEX Befolkning



