Aktuell lokal tid her Zitlala, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Zitlala? Svar: Zitlala (Guerrero) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Zitlala tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Zitlala info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 065 = 0.054‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1368 m |
| GPS-koordinater | 17° 41' 25.8" Nord, 99° 11' 11.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1967 km (1222.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8040.1 km (4995.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Zitlala som standard by
Tid på dagen i Zitlala nå
![]() 06:01 |
![]() |
![]() 19:07 |

= 0.054‰ MEX Befolkning



