Aktuell lokal tid her Nikšić, Montenegro
Spørsmål: Hva er klokka her Nikšić? Svar: Nikšić (Opština Nikšić) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 14:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Nikšić vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 147 dag, 12 time (r), 40 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Nikšić tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Podgorica) »
| Nikšić info: | |
|---|---|
| Land: | Montenegro |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 58 212 = 87.31‰ MNE Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 630 m |
| GPS-koordinater | 42° 46' 23.2" Nord, 18° 56' 40.1" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 4755.9 km (2955.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 5251.1 km (3262.9 mi) |
| Språk: [*2] | Serbisk (+5) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Nikšić som standard by
Tid på dagen i Nikšić nå
![]() 05:09 |
![]() |
![]() 20:14 |

= 87.31‰ MNE Befolkning



