Aktuell lokal tid her António Enes, Mosambik
Spørsmål: Hva er klokka her António Enes? Svar: António Enes (Nampula) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 10:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» António Enes tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Maputo) »
| António Enes info: | |
|---|---|
| Land: | Mosambik |
| Valuta: | MZN, Metical |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 74 624 = 3.383‰ MOZ Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 12 m |
| GPS-koordinater | 16° 13' 57" Sør, 39° 54' 31" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1804.9 km (1121.5 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8202.2 km (5096.6 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Mosambik (+1) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,F,M [*3] |
Still António Enes som standard by
Tid på dagen i António Enes nå
![]() 05:39 |
![]() |
![]() 16:55 |

= 3.383‰ MOZ Befolkning



