Aktuell lokal tid her Chibuto, Mosambik
Spørsmål: Hva er klokka her Chibuto? Svar: Chibuto (Gaza) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 10:15 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Chibuto tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Maputo) »
| Chibuto info: | |
|---|---|
| Land: | Mosambik |
| Valuta: | MZN, Metical |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 59 165 = 2.682‰ MOZ Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 105 m |
| GPS-koordinater | 24° 41' 12" Sør, 33° 31' 50" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2744.9 km (1705.6 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7262.2 km (4512.5 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Mosambik (+1) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,F,M [*3] |
Still Chibuto som standard by
Tid på dagen i Chibuto nå
![]() 06:19 |
![]() |
![]() 17:06 |

= 2.682‰ MOZ Befolkning



