Aktuell lokal tid her Chokwé, Mosambik
Spørsmål: Hva er klokka her Chokwé? Svar: Chokwé (Gaza) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 10:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Chokwé tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Maputo) »
| Chokwé info: | |
|---|---|
| Land: | Mosambik |
| Valuta: | MZN, Metical |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 63 695 = 2.887‰ MOZ Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 35 m |
| GPS-koordinater | 24° 31' 60" Sør, 32° 58' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2727.9 km (1695 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7279.2 km (4523.1 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Mosambik (+1) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,F,M [*3] |
Still Chokwé som standard by
Tid på dagen i Chokwé nå
![]() 06:21 |
![]() |
![]() 17:08 |

= 2.887‰ MOZ Befolkning



