Aktuell lokal tid her Dondo, Mosambik
Spørsmål: Hva er klokka her Dondo? Svar: Dondo (Sofala) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 10:15 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Dondo tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Maputo) »
| Dondo info: | |
|---|---|
| Land: | Mosambik |
| Valuta: | MZN, Metical |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 78 648 = 3.565‰ MOZ Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 55 m |
| GPS-koordinater | 19° 36' 34" Sør, 34° 44' 35" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2180.4 km (1354.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7826.7 km (4863.3 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Mosambik (+1) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,F,M [*3] |
Still Dondo som standard by
Tid på dagen i Dondo nå
![]() 06:05 |
![]() |
![]() 17:10 |

= 3.565‰ MOZ Befolkning



