Aktuell lokal tid her Ilha de Moçambique, Mosambik
Spørsmål: Hva er klokka her Ilha de Moçambique? Svar: Ilha de Moçambique (Nampula) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 10:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ilha de Moçambique tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Maputo) »
| Ilha de Moçambique info: | |
|---|---|
| Land: | Mosambik |
| Valuta: | MZN, Metical |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 54 315 = 2.462‰ MOZ Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 10 m |
| GPS-koordinater | 15° 2' 3" Sør, 40° 44' 9" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1671.6 km (1038.7 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8335.4 km (5179.4 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Mosambik (+1) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,F,M [*3] |
Still Ilha de Moçambique som standard by
Tid på dagen i Ilha de Moçambique nå
![]() 05:34 |
![]() |
![]() 16:54 |

= 2.462‰ MOZ Befolkning



