Aktuell lokal tid her Inhambane, Mosambik
Spørsmål: Hva er klokka her Inhambane? Svar: Inhambane ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 10:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Inhambane tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Maputo) »
| Inhambane info: | |
|---|---|
| Land: | Mosambik |
| Valuta: | MZN, Metical |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 73 884 = 3.349‰ MOZ Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 8 m |
| GPS-koordinater | 23° 51' 54" Sør, 35° 22' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2653.5 km (1648.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7353.5 km (4569.3 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Mosambik (+1) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,F,M [*3] |
Still Inhambane som standard by
Tid på dagen i Inhambane nå
![]() 06:10 |
![]() |
![]() 17:00 |

= 3.349‰ MOZ Befolkning



