Aktuell lokal tid her Lichinga, Mosambik
Spørsmål: Hva er klokka her Lichinga? Svar: Lichinga (Niassa) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 10:13 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Lichinga tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Maputo) »
| Lichinga info: | |
|---|---|
| Land: | Mosambik |
| Valuta: | MZN, Metical |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 109 839 = 4.979‰ MOZ Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1349 m |
| GPS-koordinater | 13° 18' 46" Sør, 35° 14' 26" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1480.2 km (919.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8526.8 km (5298.3 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Mosambik (+1) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,F,M [*3] |
Still Lichinga som standard by
Tid på dagen i Lichinga nå
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 17:18 |

= 4.979‰ MOZ Befolkning



