Aktuell lokal tid her Macia, Mosambik
Spørsmål: Hva er klokka her Macia? Svar: Macia (Gaza) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 10:14 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Macia tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Maputo) »
| Macia info: | |
|---|---|
| Land: | Mosambik |
| Valuta: | MZN, Metical |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 23 156 = 1.05‰ MOZ Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 75 m |
| GPS-koordinater | 25° 1' 37" Sør, 33° 5' 56" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2782.7 km (1729.1 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7224.3 km (4489 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Mosambik (+1) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,F,M [*3] |
Still Macia som standard by
Tid på dagen i Macia nå
![]() 06:22 |
![]() |
![]() 17:07 |

= 1.05‰ MOZ Befolkning



