Aktuell lokal tid her Manjacaze, Mosambik
Spørsmål: Hva er klokka her Manjacaze? Svar: Manjacaze (Gaza) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 10:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Manjacaze tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Maputo) »
| Manjacaze info: | |
|---|---|
| Land: | Mosambik |
| Valuta: | MZN, Metical |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 25 541 = 1.158‰ MOZ Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 82 m |
| GPS-koordinater | 24° 42' 42" Sør, 33° 52' 58" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2747.7 km (1707.3 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7259.4 km (4510.8 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Mosambik (+1) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,F,M [*3] |
Still Manjacaze som standard by
Tid på dagen i Manjacaze nå
![]() 06:18 |
![]() |
![]() 17:04 |

= 1.158‰ MOZ Befolkning



