Aktuell lokal tid her Maxixe, Mosambik
Spørsmål: Hva er klokka her Maxixe? Svar: Maxixe (Inhambane) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 10:13 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Maxixe tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Maputo) »
| Maxixe info: | |
|---|---|
| Land: | Mosambik |
| Valuta: | MZN, Metical |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 119 868 = 5.433‰ MOZ Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 21 m |
| GPS-koordinater | 23° 51' 35" Sør, 35° 20' 50" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2653 km (1648.5 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7354.1 km (4569.6 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Mosambik (+1) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,F,M [*3] |
Still Maxixe som standard by
Tid på dagen i Maxixe nå
![]() 06:10 |
![]() |
![]() 17:00 |

= 5.433‰ MOZ Befolkning



