Aktuell lokal tid her Mocímboa, Mosambik
Spørsmål: Hva er klokka her Mocímboa? Svar: Mocímboa (Cabo Delgado) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 10:15 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Mocímboa tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Maputo) »
| Mocímboa info: | |
|---|---|
| Land: | Mosambik |
| Valuta: | MZN, Metical |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 27 909 = 1.265‰ MOZ Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 19 m |
| GPS-koordinater | 11° 19' 0" Sør, 40° 21' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1258.3 km (781.9 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8748.8 km (5436.2 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Mosambik (+1) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,F,M [*3] |
Still Mocímboa som standard by
Tid på dagen i Mocímboa nå
![]() 05:29 |
![]() |
![]() 17:01 |

= 1.265‰ MOZ Befolkning



