Aktuell lokal tid her Montepuez, Mosambik
Spørsmål: Hva er klokka her Montepuez? Svar: Montepuez (Cabo Delgado) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 10:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Montepuez tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Maputo) »
| Montepuez info: | |
|---|---|
| Land: | Mosambik |
| Valuta: | MZN, Metical |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 72 279 = 3.276‰ MOZ Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 532 m |
| GPS-koordinater | 13° 7' 32" Sør, 38° 59' 59" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1459.4 km (906.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8547.6 km (5311.3 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Mosambik (+1) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,F,M [*3] |
Still Montepuez som standard by
Tid på dagen i Montepuez nå
![]() 05:37 |
![]() |
![]() 17:04 |

= 3.276‰ MOZ Befolkning



