Aktuell lokal tid her Mutuáli, Mosambik
Spørsmål: Hva er klokka her Mutuáli? Svar: Mutuáli (Nampula) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 11:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Mutuáli tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Maputo) »
| Mutuáli info: | |
|---|---|
| Land: | Mosambik |
| Valuta: | MZN, Metical |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 30 523 = 1.384‰ MOZ Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 587 m |
| GPS-koordinater | 14° 52' 14" Sør, 37° 0' 16" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1653.5 km (1027.4 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8353.6 km (5190.7 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Mosambik (+1) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,F,M [*3] |
Still Mutuáli som standard by
Tid på dagen i Mutuáli nå
![]() 05:48 |
![]() |
![]() 17:09 |

= 1.384‰ MOZ Befolkning



