Aktuell lokal tid her Pemba, Mosambik
Spørsmål: Hva er klokka her Pemba? Svar: Pemba (Cabo Delgado) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 10:15 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Pemba tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Maputo) »
| Pemba info: | |
|---|---|
| Land: | Mosambik |
| Valuta: | MZN, Metical |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 108 737 = 4.929‰ MOZ Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 50 m |
| GPS-koordinater | 12° 58' 26.2" Sør, 40° 31' 3.9" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1442.6 km (896.4 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8564.5 km (5321.7 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Mosambik (+1) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,F,M [*3] |
Still Pemba som standard by
Tid på dagen i Pemba nå
![]() 05:31 |
![]() |
![]() 16:58 |

= 4.929‰ MOZ Befolkning



