Aktuell lokal tid her Quelimane, Mosambik
Spørsmål: Hva er klokka her Quelimane? Svar: Quelimane (Zambézia) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 10:15 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Quelimane tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Maputo) »
| Quelimane info: | |
|---|---|
| Land: | Mosambik |
| Valuta: | MZN, Metical |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 188 964 = 8.565‰ MOZ Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 9 m |
| GPS-koordinater | 17° 52' 43" Sør, 36° 53' 18" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1987.9 km (1235.2 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8019.1 km (4982.9 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Mosambik (+1) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,F,M [*3] |
Still Quelimane som standard by
Tid på dagen i Quelimane nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 17:04 |

= 8.565‰ MOZ Befolkning



