Aktuell lokal tid her Ressano Garcia, Mosambik
Spørsmål: Hva er klokka her Ressano Garcia? Svar: Ressano Garcia (Maputo) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 10:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ressano Garcia tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Maputo) »
| Ressano Garcia info: | |
|---|---|
| Land: | Mosambik |
| Valuta: | MZN, Metical |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 110 000 = 4.986‰ MOZ Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 125 m |
| GPS-koordinater | 25° 26' 34" Sør, 31° 59' 43" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2829 km (1757.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7178.1 km (4460.3 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Mosambik (+1) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,F,M [*3] |
Still Ressano Garcia som standard by
Tid på dagen i Ressano Garcia nå
![]() 06:27 |
![]() |
![]() 17:10 |

= 4.986‰ MOZ Befolkning



