Aktuell lokal tid her Tete, Mosambik
Spørsmål: Hva er klokka her Tete? Svar: Tete ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 10:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tete tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Maputo) »
| Tete info: | |
|---|---|
| Land: | Mosambik |
| Valuta: | MZN, Metical |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 129 316 = 5.862‰ MOZ Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 137 m |
| GPS-koordinater | 16° 9' 23" Sør, 33° 35' 12" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1796.4 km (1116.2 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8210.6 km (5101.9 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Mosambik (+1) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,F,M [*3] |
Still Tete som standard by
Tid på dagen i Tete nå
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 17:20 |

= 5.862‰ MOZ Befolkning



