Aktuell lokal tid her Xai-Xai, Mosambik
Spørsmål: Hva er klokka her Xai-Xai? Svar: Xai-Xai (Gaza) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 10:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Xai-Xai tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Maputo) »
| Xai-Xai info: | |
|---|---|
| Land: | Mosambik |
| Valuta: | MZN, Metical |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 127 366 = 5.773‰ MOZ Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 4 m |
| GPS-koordinater | 25° 3' 7" Sør, 33° 38' 39" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2785.5 km (1730.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7221.5 km (4487.3 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Mosambik (+1) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,F,M [*3] |
Still Xai-Xai som standard by
Tid på dagen i Xai-Xai nå
![]() 06:20 |
![]() |
![]() 17:04 |

= 5.773‰ MOZ Befolkning



