Aktuell lokal tid her Sandefjord, Norge
Spørsmål: Hva er klokka her Sandefjord? Svar: Sandefjord (Vestfold) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Torsdag, 28. mai 2026, 20:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Sandefjord vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 149 dag, 6 time (r), 24 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Sandefjord tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Oslo) »
| Sandefjord info: | |
|---|---|
| Land: | Norge |
| Valuta: | NOK, Krone |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 42 654 = 8.515‰ NOR Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 11 m |
| GPS-koordinater | 59° 7' 52.2" Nord, 10° 12' 59.9" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 6574.8 km (4085.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 3432.3 km (2132.7 mi) |
| Språk: [*2] | norsk (+4) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Sandefjord som standard by
Tid på dagen i Sandefjord nå
![]() 04:21 |
![]() |
![]() 22:11 |

= 8.515‰ NOR Befolkning



