Aktuell lokal tid her Absam, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Absam? Svar: Absam (Tyrol) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:42 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Absam vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 17 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Absam tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Absam info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 6 594 = 0.804‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 677 m |
| GPS-koordinater | 47° 17' 60" Nord, 11° 30' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5259.3 km (3268 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4747.8 km (2950.1 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Absam som standard by
Tid på dagen i Absam nå
![]() 05:26 |
![]() |
![]() 20:55 |

= 0.804‰ AUT Befolkning



