Aktuell lokal tid her Altmünster, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Altmünster? Svar: Altmünster (Upper Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:43 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Altmünster vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 16 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Altmünster tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Altmünster info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 9 651 = 1.176‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 448 m |
| GPS-koordinater | 47° 54' 7.9" Nord, 13° 45' 50.9" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5326.2 km (3309.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4680.8 km (2908.5 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Altmünster som standard by
Tid på dagen i Altmünster nå
![]() 05:15 |
![]() |
![]() 20:48 |

= 1.176‰ AUT Befolkning



