Aktuell lokal tid her Amstetten, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Amstetten? Svar: Amstetten (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 14:32 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Amstetten vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 12 time (r), 27 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Amstetten tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Amstetten info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 22 832 = 2.783‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 277 m |
| GPS-koordinater | 48° 7' 22.4" Nord, 14° 52' 19.4" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5350.8 km (3324.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4656.3 km (2893.3 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Amstetten som standard by
Tid på dagen i Amstetten nå
![]() 05:09 |
![]() |
![]() 20:45 |

= 2.783‰ AUT Befolkning



