Aktuell lokal tid her Ansfelden, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Ansfelden? Svar: Ansfelden (Upper Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 14:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Ansfelden vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 12 time (r), 28 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Ansfelden tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Ansfelden info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 14 936 = 1.82‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 278 m |
| GPS-koordinater | 48° 12' 34.9" Nord, 14° 17' 24.1" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5360.4 km (3330.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4646.6 km (2887.3 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Ansfelden som standard by
Tid på dagen i Ansfelden nå
![]() 05:11 |
![]() |
![]() 20:47 |

= 1.82‰ AUT Befolkning



