Aktuell lokal tid her Arnoldstein, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Arnoldstein? Svar: Arnoldstein (Carinthia) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:41 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Arnoldstein vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 18 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Arnoldstein tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Arnoldstein info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 6 923 = 0.844‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 679 m |
| GPS-koordinater | 46° 32' 46" Nord, 13° 42' 36" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5175.4 km (3215.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4831.6 km (3002.2 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Arnoldstein som standard by
Tid på dagen i Arnoldstein nå
![]() 05:20 |
![]() |
![]() 20:43 |

= 0.844‰ AUT Befolkning



