Aktuell lokal tid her Attnang-Puchheim, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Attnang-Puchheim? Svar: Attnang-Puchheim (Upper Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:47 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Attnang-Puchheim vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 12 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Attnang-Puchheim tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Attnang-Puchheim info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 8 908 = 1.086‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 417 m |
| GPS-koordinater | 48° 0' 30" Nord, 13° 43' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5338 km (3316.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4669 km (2901.2 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Attnang-Puchheim som standard by
Tid på dagen i Attnang-Puchheim nå
![]() 05:14 |
![]() |
![]() 20:49 |

= 1.086‰ AUT Befolkning



