Aktuell lokal tid her Bad Gastein, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Bad Gastein? Svar: Bad Gastein (Salzburg) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:45 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Bad Gastein vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 14 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Bad Gastein tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Bad Gastein info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 5 947 = 0.725‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 998 m |
| GPS-koordinater | 47° 6' 55.7" Nord, 13° 8' 4.8" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5238.7 km (3255.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4768.3 km (2962.9 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Bad Gastein som standard by
Tid på dagen i Bad Gastein nå
![]() 05:20 |
![]() |
![]() 20:48 |

= 0.725‰ AUT Befolkning



